evrenindeki Hulk, Doctor Strange ve Volwerine gibi karakterlerin oyuncularıyla dövüşmesi fikrini heyecan verici buluyorsanız, bu habere bayılacaksınız! Şimdiye kadar Marvel ve evrenindeki karakterlerin karşılıklı mücadele ettiği 3 farklı oyun çıkarılmıştı. Bugün haber sitelerinde yer alan iddiaya göre ise Marvel vs 4, önümüzdeki sene oyuncuların beğenisine sunulacak.

Marvel vs Capcom serisinin müdavimleri, uzun bir süredir yeni yapım için merakla bekliyordu. Çeşitli dedikodu ve söylentilerin dışında resmi olarak herhangi bir açıklamanın yapılmaması, bu merakı daha da tahrik ediyordu doğrusu.

Polygon isimli Youtube hesabının birkaç farklı kaynağa dayandırdığı iddiasına göre, Marvel vs Capcom 4 oyunu şuanda geliştirme aşamasında. 2017 yılı içinde resmen tanıtılması beklenen oyunun hangi ayda satışa sunulacağına dair bilgi verilmedi.

Sony tarafından düzenlenen PlayStation Deneyimi etkinliklerinde Street Fighter 5 turnuvası düzenlendiği herkesin malumu. Polygon’un iddiasına göre Marvel vs Capcom 4 oyununun duyurusu da bu etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek. Dolayısıyla önümüzdeki hafta içerisinde merakla beklenen bu oyuna dair daha fazla bilgiye ulaşabileceğiz gibi gözüküyor.

Marvel’in oyun stüdyosu olan Marvel Games, hayranlardan gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda oyunlar geliştirmeye devam ediyor. Bundan birkaç sene önce Ultimate Marvel vs. Capcom 3 oyunu çıkarılmış ve ciddi takdir kazanmıştı.

Marvel ve Capcom evrenindeki karakterlerin amansız mücadelesinin konu edildiği oyun serileri Capcom tarafından geliştirilip yayınlanıyor.

Yeni nesil Marvel vs Capcom oyunu sizi de heyecanlandırdı mı? Yorum atarak bildirin!

 

CEVAP VER