Blizzard tarafından geliştirilen ve CS:GO’nun en dişli rakibi haline gelen , gerçekten kaliteli bir FPS oyunu. Bu oyunda da diğer çoğu yapımda olduğu gibi bir rütbe sıralaması mevcut. Ancak ’in en kıdemli rütbesine çıkmak sanıldığı kadar kolay değil. Uzun süre ve yoğun çaba gerektiren bu rütbeye çıkabilmeyi Çinli bir oyuncu başardı. Tazzerk rumuzunu kullanan oyuncu, her gün saatlerce oynayarak en üst rütbeye tırmanmış bulunuyor.

Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafta en yüksek rütbeye ulaşmasını kutlayan Tazzerk, günde kaç saat oyun oynadığını soranlara ise 16-17 saat cevabını verdi. Yani sabah kalkar kalkmaz bilgisayarın başına oturan oyuncu, gece yarılarına kadar Overwatch oynamaktan başka hiçbir şey yapmamış. Ancak bu sayede 1800’üncü seviyeye gelmeyi başarabilmiş. Toplamda da 6 ay süren yoğun bir çalışmanın ardından nihayet oyunun en üst rütbesini kazanan oyuncu, halen daha Overwatch oynamaya devam ediyor.

Bundan henüz birkaç hafta önce 1700’üncü seviyeye çıkan oyuncu, geri kalan son 100 seviyeyi de aşabilmek için yoğun bir çalışmaya girişti. Toplamda bin 700 saatini Overwatch’e veren ve oyundaki hemen her kilitli öğeyi aktifleştirmeyi başaran Tazzerk’in bir sonraki hedefinin ne olacağı merak ediliyor. Üstelik çok fazla oyun oynamasına rağmen istatistikleri de gayet iç açıcı.

6 ay boyunca her bir günün büyük çoğunluğunu Overwatch oynayarak geçirip en sonunda en üst seviyeye çıkabilmek gerçekten sıra dışı bir deneyim olsa gerek.

CEVAP VER