ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Novato şehrinde bulunan ve Mafia 3’ü geliştirdikten sonra ününe ün katan Hangar 13 isimli oyun yapımcısı şirket, Mafia 3 için hazırladığı yeni DLC paketini ücretsiz olarak oyuncuların kullanımına sundu. Bugün yayınlanan DLC ile birlikte oyuna yeni silahlar eklendi. Silahların her birinde altın rengi tercih edilmiş olması dikkatleri çekti.

Tıpkı GTA serisi oyunlar gibi kendine has bir açık dünya düzenine sahip olan oyun, zaman zaman aldığı DLC’lerle yeni özelliklere kavuşmaya devam ediyor. Hataların giderildiği, yeni karakter ve silahların eklendiği, optimizasyonların güçlendirildiği bu DLC’ler ise çoğunlukla ücretsiz olarak dağıtılıyor. Son olarak bugün yayınlanan Golden Gun, yani “altın silah” isimli DLC de ücretsiz olarak indirime açıldı. Güncellemede kişiselleştirilmiş araç plakaları, daha da gelişmiş araç özelleştirme seçenekleri ve değişik renkler de eklendi.

Oyuna eklenen yeni silahlar

3154608-jje-555x280

The Praecisione .30 – 30 kalibrelik delici mermilere sahip olan bu otomatik tüfek, çatışma anlarında bir numaralı yardımcınız olacak. Artırılmış menziliyle düşmanlarınızın ihtiyacı olan adaleti metrelerce uzaklıktan onlara gönderebileceksiniz.
The Exterminatore – Daha seri ateş etme oranı ve genişletilmiş şarjör kapasitesiyle bu pompalı tüfek düşmanlarınıza günlerinin sayılı kaldığını bildirmenin güzel bir yolu.
The Silentium – Yakın mesafeden hedefleri infaz etmek için tercih edebileceğiniz bu silahın mermi kapasitesi artırıldı.

Gelecekte Mafia 3’e verilmesi planlanan DLC’ler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizden ayrılmayın!

CEVAP VER