Oyuncuların büyük bir hasret ve özlemle yayınlanmasını beklediği oyunu, zaman zaman aldığı güncellemelerle çeşitli hataları giderip daha kaliteli bir oyun tecrübesini yaşatmayı sürdürüyor. Son olarak oyundaki kahramanımız Lincoln Clay’e yeni elbiseler giydirme imkânı sunan güncelleme Xbox One, PS4 ve PC platformları için yayınlandı.

Aslında aksiyon ve macera oyunları arasında kendine has bir yer edinmeyi başaran Mafia 3 yayınlanalı çok olmadı. Şimdiden 2016’nın en iyi oyunları arasında gösterilen Mafia 3, yeni bir güncelleme alarak bazı yenilikleri de oyuncuların beğenisine sundu.

Güncellemenin en önemli parçası, kahramanımız Lincoln Clay’e yeni giysiler getirmiş olması. Oyundaki en önemli karakterler arasında yer alan Clay bundan sonra farklı tasarımlarda elbiseler giyebilecek. Toplamda 11 farklı kıyafet oyuna girdi. Ve işin güzel yanı, güncelleme aynı anda tüm platformlardaki Mafia 3 kullanıcıları için yayınlandı. Çoğu oyun firması tek seferde bu işi halletmeyi pek başaramıyor gibi.

Güncellemede başka neler var?

Bahsi geçen güncelleme yalnızca Clay için hazılanan kıyafetleri içermiyor elbette. Resmî açıklamada güncellemede yer alan değişiklikler şu şekilde sıralanmış:

  • Oyunu kaydederken meydana gelen hata giderildi. Oyun kayıt dosyasının tamamen bozularak kullanılamaz hale gelmesine yol açan açık kapatıldı.
  • Zaman zaman sesin kesilmesi veya sürekli tekrarlanması hatası çözüldü.
  • Araçların ıslak zeminde giderken oluşan yansıma efekti daha da geliştirildi.
  • Yayıncıların karşılaştığı hatalar kapatıldı.
  • Kullanıcı arayüzünde oluşan hatalar giderildi.

CEVAP VER