oyununun DLC sürümlerinin yolda olduğu bilgisine ulaşıldı. Oyunun yapımcısından açıklamalar var.

Oyun dünyasında bilindiği üzere Mafia serisi son derece sevilen bir seri. Ancak son oyun Mafia 3, oyuncuların tam olarak istediği seviyede değildi. Önceki oyunlara göre daha zayıf olan Mafia 3, özellikle sık sık oyun hataları barındırmaktaydı ve bu yönüyle son derece itici gözükmekteydi. Bu unsurların ardından oyunun yapımcısının oyunun kendisi tutmadığı için DLC’ler üzerinde çok durmayacağı düşünülüyordu ancak öyle olmayacak.

mafiaa333

İKİ ADET DLC GELİYOR

Mafia 3 yapımcısı, iki adet DLC sunabilmek amacıyla harekete geçti. Bu DLC’lerin 2017 yılı içerisinde resmen indirilmeye sunulması beklenmekte. Şuan da yoğun bir biçimde bu DLC’ler üzerinde çalışmalar yürütülmekte. Peki DLC’ler hangi konulara sahip?

İki DLC’den birisinde, gerçekleşen sır dolu cinayetleri çözmeye çalışacağız yani bir nevi dedektiflik ek paketi olduğunu söyleyebiliriz. Bir diğerinde ise , bir şerifin yaptığı kirli işleri ortaya çıkarıp ona cezasını vermeyece çalışacağız. Elimize ulaşan bilgilere göre DLC’ler bol bol aksiyon sahneleri içerecek. Oyunun şerif temasıyla piyasaya sürülecek DLC’sinde sık sık yarış sahnelerinin söz konusu olacağı da iddia edilmekte. Mafia 3’ün kendisi beklenen ilgiyi karşılayamadı. Bu yüzden oyunun yapımcısı DLC’leri çok kaliteli yapmaya, kendilerini bir nebze de olsa affettirmeye çalışıyorlar. Bakalım bunu başarabilecekler mi ? İşte bunu zaman gösterecek.

 

CEVAP VER