Riot Games, yeni sezon hazırlıklarına devam ederken her gün kullanıcılara güzel sürprizler patlatıyor. Yapılan açıklamada 2017 yılı sezonunda kullanıcı odaklı büyük yeniliklerin yapılacağı ve tamamen kullanıcı beğenisine göre düzenleneceği belirtildi.  ise kullanıcıların en çok işine yarayacak modlardan biri olacak.

 oyuncularının en büyük şikayetlerinden biri olarak diğer oyuncuların şampiyon deneme amaçlı oyuna girerek karşı takımı beslemesi ve kendi takımının kaybetmesine yol açması. Riot Games bunu engelleme amaçlı olarak kullanıcıların istedikleri şampiyonları, Antrenman Modu içerisinde çalışma yaparak bu şampiyonların yeteneklerini, mekaniklerini ve koridor safhasında neler yapabileceği gibi bir çok bilgiye sahip olabilecekleri bir arena gibi düşünün. Bütün özelliklerinin duyurulmaması ile birlikte Antrenman Modu’na ait başlıca özellikler şöyle olacak;

  • Seviye Sabitleme
  • Limitsiz Altın Miktarı
  • Minyonların Hareketlerini Kontrol Edebilme
  • Bekleme Sürelerini Sıfırlama

Bunlara ek olarak bir çok özellik geleceğini ve bu özelliklerin oyunculara şampiyonları öğrenme odaklı olacağını özellikle belirtiliyor.

CEVAP VER