Öncelikle bahsetmek isterim ki uzun yıllar serüveni geçirmiş biri olarak oynamak ile oynamamak arasında büyük bir ikilemde kaldım ve benim gibi olduğunu düşündüğüm arkadaşların varlığını düşünerek bu yazıyı paylaşma gereği duydum.

Bu yüzden rehber ve inceleme karışık bir yazı olacağını baştan belirteyim.

Oyun eski halinden bir şey kaybetmemiş fakat bu kez para faktörünü içine alarak fazlaca şey kazanmış dememiz mümkün.

steamko

Merak edilen bir konuyu paylaşayım şimdiden, Steam’ın güvenlik duvarına rağmen ‘da bile Koxp var.

Level kasmak 70 levele kadar gerçekten kolaylaştırılmış günlük 6 saat oynayarak bile 4-5 günde 70 level olabilmeniz mümkün ancak 70 levelden sonra oyunun gerçek yüzü ortaya çıkıyor ve bildiğimiz sürümdeki gibi level yükseltmek gayet zor.

Görevler eskisi kadar üstüne sayfalarca yazı yazılacak kadar zor değil daha kolaylaştırılmış bir biçimde karşımıza çıkıyor. Oyunda Military Camp sistemi de bulunuyor. Bundan kastım 1 serverin içinde 3 sunucu olması ki bu gayet hoş bir durum. Steam‘da satıldığı için neredeyse tüm ülkelerin birbirleriyle etkileşim içinde olduğunu da unutmayarak maksimum level item yani +9 seviyede item şu sıralar neredeyse kimsede yok ve tahmin edebileceğiniz üzere 18 yaş üzeri yaş kitlesinin olması oyunu gerçekten mükemmel yapıyor. Bunun yanı sıra Knight Online oyununda ne biliyorsanız bu oyunda da geçerli demem bir rehber içinde hoş bir cümle olmayacak ama gerçekten öyle..

CEVAP VER