videosunu seyrettiğimizde eski oyunlara göre gözümüze çarpan çok fazla değişiklik olmadığını görüyoruz. Piyasada ki en iyi oyun olduğundan pek bir yenilik gelmemiş gibi gözüküyor.

Maç motoruna eklenen birkaç yeni özellik, maç başı seremonileri, oyuncuların ısınmaları gibi bazı yeni animasyonlar eklenmiş.  Maç sırasında oyuncu değişikliği yapılırken göze batan bir eksi hareket ise oyuncu çıkmadan yedek oyuncunun sahaya girmesi. Sadece maç motorunu geliştirip böyle basit bir hatanın gözden kaçması açıkçası bir hayal kırıklığı olsa gerek. Maalesef piyasada ki en iyi oyun olduğu için sadece maç motorunda yapılan yeniliklerle böbürlenip fazla bir değişiklik yapmamaya karar vermişler sanırım. Hatta eski antrenman sisteminin daha iyi olduğunu söyleyen oyuncu arkadaşlarımız bile olacaktır.

Bir önceki oyunlar da modu seçip karakter ayarlaması yapılırken FM17 de önce karakteri ayarlayıp sonrasın da modu seçiyoruz. Karakteri seçerken fotoğrafınızı tarayarak yüze monte edebiliyoruz. Profil’e fotoğraf eklediğinizde ve küçük ayarlamalar yaptığınızda ön profil’den size benzeyecektir.  Şık, sade ve karışık olmayan bir ara yüz bekliyor bizi de ki FM 16 oynayanların hiç garipsemeyeceği bir ara yüz karşımıza gelecek.

CEVAP VER