Selamlar, bu senenin başlarında piyasaya sürülen ve çok kısa bir sürede adından söz ettirerek büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan , neredeyse her online oyun kimi yeni başlayan birinin kesinlikle deneyerek değil okuyarak öğrenmesi gereken bilgileri de içinde barındırıyor. Özellikle ekipmana bağlı PvP dengeleri sürekli değiştiği için aslında bir süre oynamış oyuncuların bile bu desteğe ihtiyacı var diye düşünmekteyim.

Loot sistemini ele alırsak, 30. seviyeden sonra her türlü aktivitenizden sonra size çeşitli kalitelerde eşyalar verilecek ve bunlar bazen gereksiz bazen de en iyi eşyalardan biri olabilir. Çok mantıklı ve hızlı yol olmasa da bu yolu tercih edenler çoğunlukta.

thedivision

Zanaat sistemini ele alırsak, oyun sonu yan görevlerinden ve çevrede bulunan tüccarlardan alacağınız bir nevi tarif ile zanaat sistemini kullanabilirsiniz ancak bu yöntemde de en sıkıcı olan gerekli malzemeleri toplamanız üstüne üstlük bu ekipmanı üretirken hangi kalitede ortaya çıkacağı da tamamen şansa bağlı olacağından bir şanssızlık insanı bu sistemden soğutuyor doğrusu, gerçi seviye yükselirken bolca malzeme toplayacağımız için denenmesi gereken bir yöntem..

Bir de puan sistemi var. Bu aslında oyun içindeki para karşılığı ancak bu oyunda para olarak kullanılmıyor. Görev tamamlama ve zindanları bitirme sonucu puan elde ediyorsunuz. Bu puanlar ile de tüccarlarda harcama yaparak çeşitli eşyaları tüccarlardan uygun fiyata bulabilirsiniz. Özellikle zanaat sistemi için “ben yapamam” diyorsanız en iyi yöntem bu olacaktır ancak en iyi ekipmanlar hedefiniz olmasın.

1 YORUM

CEVAP VER