3 Kasım 2016’da çıkışını gerçekleştiren Kittypocalypse adlı oyunun yeni versiyonunda, oyunu seven kullanıcıların için ekstra özellikler eklenmiş..

Oyun yeterince zor tasarlanmış ve bol miktarda keşif edemeyeceğimiz kadar içerik eklenmiş. Gerçekten oyunu tamamen keşfetmek istersek oyuna dolu dolu 1 hafta ayırmamız gerekeceğini söyleyebilirim. Kale savunma oyunları içinde belki de en iyisi olan ancak tanınmış bir firma tarafından yapılmadığı veya basına lanse edilmediği için gölgede kalmış bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Grafikleri gerçekten beklentinizin, bu tür oyunlar karşısındaki beklentinizin üst seviyesinde. Oldukça farklı zorluk seviyeleri bulunan oyunu, benim gibi kedilerden pek hoşlanmıyorsanız tercih etmelisiniz. Özellikle ilk oyunundan bu yana gelişme gösteren savunma oyunumuzda, bu kez karakterlerin ayrıntısına giriyor ve gerçekçi bir dünyayı oyun içinde yaşıyoruz. Böylece saatlerce sıkılmadan, eğlenerek oyunu oynayabiliyoruz.

kittypocalypse-ungoggled-2

Bunun yanı sıra oyun VR sisteminizde -eğer varsa- gayet iyi çalışacaktır. Oyunda bulunan çatışma modu gerçekten eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı olarak göze çarpıyor. Oyunu oynarken savunmanız gereken yere birden çok tehdit olduğunda telaşa kapılıyorsunuz ve ister istemez stres içine girmiş oluyorsunuz. Oyunun fiziğini çok beğendim, harika desem yeridir. Eğlenmek için bolca vaktiniz varsa almanız gereken oyunlardan biri olacak olan Kittypocalypse – Ungoggled oyununa çıkışından 5 gün sonra bir güncelleme geldi ve oyunda bulunan, tespit edilen tüm hatalar giderilerek sorunsuz bir oyuna dönüştürüldü.

CEVAP VER