Oyuncuların yeni gözdesi Kingdom Come: Deliverance, artık GoG üzerinde de satılıyor. Oyun GoG platformunda 60 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarıldı.

2018 yılında oyun dünyasında şu ana kadar en fazla dikkat çeken oyun Kingdom Come: Deliverance oldu. Beklentilerin de ötesine geçmeyi başaran oyun, kaliteli yapısı, hikayesi ile kendisinden söz ettirmeyi başarıyor. Sürekli daha da hızlı bir şekilde gelişen oyun, singleplayer oynanıyor ve hikayeye odaklanıyor.

Simulasyon öğelerini içinde barındıran oyun genel itibariyle hikaye tabanlı bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Orta çağda harika bir atmosferde yeni bir hikayeye tanık oluyorsunuz. Oyun, daha önce Steam gibi platformlarda satışa çıktı ve çok sevildi. Yapımcı genel olarak 1 milyon satış rakamını egale etmek istediğini söylemişti. Bu rakam sadece bir haftada egale edildi. Böylece oyunu geliştiren Warhorse, kesesini doldurmayı başardı. Şu an hala hızlı bir şekilde satılan oyun, önümüzdeki aylarda da oyuncuların gözdesi olacakmış gibi gözüküyor.

Kingdom Come: Deliverance GoG Üzerinde 60 Dolar'dan Satışa Çıkarıldı

Oyunu şu an GoG üzerinden de satın alabilirsiniz. Üstelik GoG üzerinden satışa çıkarılan Kingdom Come: Deliverance oyunun alırsanız DENUVO koruması bulunmayacak. DENUVO korumasının bazı oyunlarda soruna neden olduğu konuşuluyor. Eğer bu iddialardan etkilendiyseniz DENUVO olmayan sürümü deneyebilirsiniz. Fiyatının 60 Dolar olduğunu belirtelim. Satın almak için GoG platformunu ziyaret etmeniz gerekiyor.

Metal Gear Survive Ödeme Sistemi Nedeniyle Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu

CEVAP VER