‘in online sürümü olan ‘a yeni bir araba daha eklendi. İnanılmaz derecede hızlı ve bir o kadar da pahalı olan bu aracın ismi, .

Progen markasına ait olan Itali GTB Custom modeli, bugünden itibaren Benny’s Original Motor Works isimli tuning mağazalarından satın alınabilecek. Merak edenler için bu muhteşem aracın fiyatını da açıklayalım: Oyun içinde kullanılan parayla tam 1,189,000 $

Aracın özellikleri büyüledi

Rockstar’dan yapılan açıklamada Itali GTB Custom modelinin oldukça fazla modifikasyon seçeneklerine sahip olduğu belirtildi. Dilerseniz aracın motor performansını yükseltebilir, isterseniz de kozmetik açıdan gözünüze hoş gelen modifiye işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca araca özel sunulan Custom Auto Shop eklentisi sayesinde aracı istediğiniz her yerden modifiye edebilmeniz de mümkün.

GTA 1’de de aynı araç vardı

İşin aslı Itali GTB modeline GTA serisi oyuncuları pek de yabancı sayılmaz. Hatırlanacağı üzere ilk kez Grand Theft Auto 1 oyununda iki kapılı sarı bir araba olarak bu model karşımıza çıkmıştı. Aradan geçen süre zarfında yenilenen ve 2 boyutludan 3 boyutlu versiyona uyarlanan araç, Import/Export güncellemesiyle birlikte GTA Online’a da eklendi.

Itali GTB ismini taşıyan araç, normalde McLaren 570S‘e çok benziyor. Özellikle ön ve arka tamponlar bu modeli andırıyor. Grand Theft Auto 1‘de kullanılan Itali GTB modellemesi ise Ferrari 348 GTS‘in ufak değişiklikler yapılmış haliydi.

CEVAP VER