Razer, oyun için tasarlanan ilk video projeksiyon sistemi olan ‘yı sonunda duyurdu. Razer Chroma tabanlı projektör, oyun oynamayı çok değiştirecek.

Razer, Chroma teknolojisini apayrı boyutlara taşıyan yeni cihazı Razer Project Ariana‘yı duyurdu.

Dünyanın oyun için tasarlanan ilk video projeksiyonu olan Razer Project Ariana, çok renkli aydınlatma ile birlikte oyun oynama anlayışını baştan sona değiştireceğe benziyor.

Odanızın içini bilgisayar oyunlarını oynarken adeta o mekana dönüştürecek olan Razer Project Ariana, dünyada oyunun sürükleyici olması için tasarlanan ilk video projeksiyon sistemi olma özelliği taşıyor. Modern video projektörü ve içerisinde bulunan ile, oyunu bilgisayarın içinden çıkararak tüm odaya yayıyor.

razer-project-ariana-duyuruldu-2

Otomatik oda tarama yeteneği olan projeksiyon, yansımanın boyutunu ve açıları sizin dokunmanıza bile gerek kalmadan otomatik olarak kendisi ayarlayacak. 3 boyutlu derinlik ölçme özellikli kameraları içinde bulunduran sistem, özel bir nı kullanıyor. Bu yazılım sayesinde bilgisayar, yazıcı, masa, sandalye, avize gibi eşyaları tespit ediyor ve açıyı ona göre ayarlıyor.

Oyuncuyu oyunun içine sokmayı hedefleyen Razer Project Ariana, oyunla gerçek zamanlı iletişimde kalarak otomatik aydınlatma ile birlikte video efektleri oluşturacak.

Razer Project Ariana‘nın fiyatı ve ne zaman çıkacağı ise şimdilik bilinmezken, böyle bir projenin olması ve üstünde ciddi şekilde uğraşılması oyun sevdalılarını heyecanlandırmış görünüyor.

CEVAP VER