Merakla beklenen Insurgency Sandstorm oyunu ile ilgili oynanış görüntülerini içeren tanıtım videosu yayımlandı. Videoya bakılacak olursa oyun son derece iddialı geliyor.

Günümüzde pek çok oyun piyasaya sürülüyor ancak bunlardan sadece bazıları başarılı olabiliyor. Insurgency Sandstorm oyunu bir süredir biliniyordu ancak kapalı kutuydu. Oyun çok başarılı da olabilirdi çok vasatta çünkü Battlefield, Call of Duty serileri gibi senaryolu bir FPS oyunu idi. Oyun hakkında yayımlanan oynanış videosuna bakılacak olursa New World Interactive şirketi bu işi kıvıracak gibi gözüküyor.

Oyun hikaye olarak Orta Doğu sorunlarına el atıyor. DAEŞ örgütüne karşı savaştığımız oyunda Kürt genç bir kızı yönetiyoruz. Oyun gerçek hikayelere dayanarak tasarlanmış. O yüzden Türk askerlerine de yer verileceğini düşünüyoruz ancak henüz bu konuda resmi bir bilgi yok.

Insurgency Sandstorm Oyunu Hakkında Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyun bu yıl içerisinde satışa sunulacak. PC, Xbox ve PlayStation platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Insurgency Sandstorm, oyuncuların vazgeçilmezlerinden biri olmaya çalışacak.

Yapılan açıklamaya göre oyun mekanikler açısından Battlefield serisini epey andıracak. Grafiklere baktığımızda da gerçekten iddialı grafiklere sahip olduğunu görüyoruz ve videonun bazı kısımlarından yola çıkarsak oldukça başarılı efektler de bulunuyor. Eğer oyuncuya o savaş atmosferini yaşatabilir ve aynı zamanda keyifli bir deneyim sunabilirse önemli bir ivme yakalayabilir.

Eğer oynanış görüntülerini incelemek isterseniz hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Sniper Ghost Warrior 3’e Yeni Multiplayer Modları Geliyor!

CEVAP VER