Industry Manager: Future Technologies incelemesi

Industry Manager: Future Technologies incelemesi

0
540
Industry Manager: Future Technologies incelemesi 1

(Sanayi Yöneticisi: Gelecek Teknolojileri) isimli simülasyon oyunu, Sim City’e çok benzeyen ve oynarken eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayan kaliteli bir yapım. Oyunda amacınız tıpkı diğer simülasyon oyunlarında olduğu gibi harita üzerinde istediğiniz yere fabrika inşa etmek ve şehrinizi dilediğiniz gibi yönetmek. Tabii tüm bunları yaparken yönettiğiniz insanların mutlu olmasını ve iş, ev, araba gibi imkânlara sahip olmasını da sağlamanız gerekiyor. Yani işiniz pek de kolay değil.

Oyuna ilk kez giriş yaptığınızda etrafınızı keşfetmeye başlamanız tavsiye edilir. Zaten yardımcı olmak üzere sanal bir rehber size eşlik edecektir. Hangi iş alanı üzerine fabrikalar kuracağınıza karar verdikten sonra elinizdeki ham maddeleri bu işe ayırabilirsiniz. Kendi içinde sanal borsaya sahip olan oyunda çeşitli para birimleri arasında ticaret yaparak kâr elde edebilmeniz de mümkün.

industry-manager-future-technologies-review-screenshot-2

Kaldı ki oyunu diğer simülasyonlardan ayıran en önemli özelliği, sahip olduğu bu sanal borsa sistemi. Ancak ne yazık ki oyun yapay zeka tarafında sanıldığı kadar başarılı değil. Rakiplerinizi çok kolay bir şekilde yenebilmeniz mümkün olduğundan oyunun tadı biraz erken kaçıyor diyebiliriz.

Hem klavye, hem de fareyle kontrol edebileceğiniz oyunda yüksek teknolojili ürünler geliştirip para kazanmaya çalışmanız gerekiyor. Sürekli olarak yeni teknolojileri keşfedip daha kârlı ürünleri pazarladıkça sektörün lideri konumuna yükselebilirsiniz. Size verilen görevleri tamamlayıp sanal para kazanmayı da ihmal etmeyin!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY