Crytek şirketi tarafından Hunt isimli yeni oyun duyuruldu ve oyun hakkında pek çok ayrıntıya yer verildi.

Crytek, bildiğiniz gibi Crysis oyununun üreticisi… Crytek, Türk kardeşler tarafından kurulan bir şirket olup zamanla dünyaca ünlü bir marka hale geldi. Bundaki sebep ise Crysis gibi çok ünlü bir oyunu üretebilmesiydi. Ancak Crytek, son yıllarda mali kriz yaşadığı için pek çok Türk oyun tutkununu üzmüştü. Ancak yine de şirket, oyuncuları için yeni bir sürpriz oyun sundu.

CRYTEK’TEN HUNT OYUNU!

Crytek, Hunt ismini verdiği yeni oyununu duyurdu. Bu oyun üzerinde Crytek’in bir süredir çalışma yaptığı biliniyordu ancak açıkçası oyunun bu kadar kaliteli bir yapım olacağı kimsenin aklından geçmiyordu. Yani düşük bütçeli ufak bir oyunu bizlerle buluşturacağını düşünüyorduk ancak öyle değil.

Oyunda ekip arkadaşlarınız ile birlikte avcılık yapıyorsunuz ancak bu avcılığı normal hayvan avcılığı ile karıştırmayın. Çünkü oyunda çeşitli yaratıklara karşı avcılık yetinizi kullanmaya çalışıyorsunuz.  Oyunda genel itibariyle siyah renk tonları ağırlıkta. Yani oyunun yapımcısı oyunu birazcık ürkütücü bir hale getirmek istemiş. Zaten Crytek, tanıtımdan önce yaptığı açıklamada bu oyunu oynarken oyuncunun önüne her noktadan bir şey fırlayabileceği, bu yüzden de korkabilecekleri ifade edilmişti. Yani oyun korku unsurlarını da içerisinde barındırıyor.

Crytek şirketi iflasa mı sürükleniyor?

CEVAP VER