1 Kasım 2016’da çıkışını yapan ve şu sıralar Steam’da aldığı 2 güncelleme ile birlikte hataları giderilmiş şekilde 31 liraya satışta bulunuyor.

Yaklaşık 4 saat oynama ve inceleme fırsatı bulduğum oyunda, 4 saat sonunda hemen hemen yapacak şeylerin bittiğini söylemek mümkün. Tüm görevleri orta düzeyde tamamladım ve yapılması gerekenler olarak zor ve en zor bölümlerde tamamlanması dışında hiçbir aktivite kalmadı oyunda.. Oyunda iyi bir VR sistemi var ki oyun bunu GamePad ile oynarsanız ortaya çıkarıyor, savaş sahneleri gerçekten iyi ve silahları, gemileri yükseltip keyfimize göre değiştirebiliyoruz da..

house-of-the-dying-sun-2

Xbox ONE kontrolü kullandım VR için ve gerçekten mükemmel bir deneyim yaşadığımı söylemeliyim. Oyunun belki de en büyük eksiği içeriği olmuş, kim bilir belki gün geçtikçe oyun daha da uzatılabilir. Bu haliyle hayatımda en hızlı bitirdiğim oyunlardan biri oldu çünkü..

Oyunun içinde bulunan taktik harita da başka bir uzay oyunu olan Homeworld’a benziyor ve bu benzerlik oyun için çok hoş olmuş. Ben bir oyuncu olarak, her türlü uzay oyununu bayılırım ancak bu oyun için söyleyebileceğim tek şey, “devamı ne zaman çıkıyor?” olacaktır. Bunun yanı sıra oyunda 38 adet Steam başarısı da bulunuyor. Oyunda, İngilizce, arayüz ve seslendirme olarak desteklenirken İngilizce harici hiçbir dil maalesef desteklenmiyor.

CEVAP VER