Her yıl Black Friday döneminde birbirinden avantajlı indirim teklifleri ile karşımıza çıkan ‘ın bu yıl indirime gireceği tarih belli oldu. Şimdiden cüzdanlarınızı hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

Son dönemlerde oyunların fiyatlarının yükselmesi ile birlikte, her yıl belli dönemde gerçekleşen indirim etkinliklerinin tarihi de oyuncular için büyük önem kazanmaya başladı. Özellikle kış mevsiminin başlamasıyla, kış için evde oynamak üzere oyun almak isteyen oyuncular, bu indirimleri yakından takip ediyor.

Oyuncuların takip ettiği bu indirimlerin başında, Black Friday indirimi yani Kara Cuma indirimi geliyor. Özellikle Amerika kıtasındaki birçok kazayı meydana getiren indirim çılgınlığı, son zamanlarda genel olarak teknoloji alemine taşındı.

paypal1

Steam‘ın kara cuma etkinliğinin ne zaman olacağı hakkında bilgi ise Paypal’dan sızdırıldı. Firma, geçen senede Black Friday‘ın tarihini vermişti. Paypal’a göre 23 Kasım, yani bugünden itibaren oyunlarda indirim başlayacak ve ilerleyen tarihlerde ayın 29’una kadar bu indirim artarak devam edecek. Yaklaşık olarak bir hafta boyunca devam edecek olan bu indirim, resmi olarak bugün başlıyor.

Geçtiğimiz sene Black Friday‘da tüm yapımlar bir anda maksimum indirim oranında fiyatlar düşmüş ve oyuncularla buluşmuştu. Ancak benden bir tavsiye, Steam‘ın kış indirimlerini de göz önünde bulundurup ufak indirimlere para harcamamanız yönünde..

CEVAP VER