Gizli bir örgüt tarafından eğitilen Ajan 47’nin kendisine verilen görevleri yerine getirerek hedefleri sessizce etkisiz hale getirdiği oyununun yeni bölümü yolda! Square Enix tarafından dağıtımı gerçekleştirilen oyunu bu sefer PlayStation 4 Pro için özel olarak geliştirilecek. Konsola uyarlanan oyun, Pro’da mevcut bulunan ekstra hafızaya daha yüksek kaliteli desenleri ve detayları göstermek için kullanacak. Böylece oyuncuların muhteşem bir Hitman deneyimi yaşaması mümkün hale gelecek.

Oyunun yapımcıları arasında yer alan IO Interactive’in bugün yaptığı duyuruya göre PS4 Pro’nun önümüzdeki hafta tanıtımının gerçekleştirilmesiyle birlikte Hitman de satışa sunulacak.

Şirketten yapılan açıklamada PS4 Pro için hazırlanan Hitman’in muhteşem detaylara ve üstün grafik özelliklerine sahip olacağı belirtildi. Oyunda özellikle suyun bulunduğu alanlarda ve ıslak zeminlerde kullanılan yansıma efektinin daha da geliştirilmiş. Daha detaylı ışıklandırma efektleri verilmiş ve ekran çözünürlüğü artırılmış. Ve sıkı durun: Hitman PS 4 Pro’da tam 4K çözünürlüğünde oynanabilecek!

4K deneyimi için yüksek bir hafıza birimi gerektiğinin altını çizen yöneticiler, bunun için PS4 Pro’da bulunan ekstra hafıza alanını kullanacaklarını belirttiler. Eğer 4K destekleyen bir televizyona sahip değilseniz, 1080p’de akıcı bir şekilde oyunu oynayabilmeniz de mümkün olacak.

10 Kasım tarihinde tanıtılacak olan PS4 Pro, yurtdışında 400 $’lık bir etiketle satılacak. Konsolun Türkiye’ye ne zaman geleceği bilinmiyor olsa da, fiyatının yaklaşık 2 bin lira civarında olması bekleniyor.

CEVAP VER