ABD’de düzenlenen The Game Awards (Oyun ödülleri) etkinliğine katılan 342 Industries isimli oyun stüdyosu, geliştiricisi olduğu : Definitive Edition’u ön siparişle satın almak isteyenleri sevindirecek bir sürpriz yaptı.  2 Ultimate Edition sürümünü veya Windows 10 PC üzerinden satın alan herkes, Halo Wars: Definitive Edition’u oynama fırsatını elde edebilecek. Şuan verdiğiniz takdirde siz de 20 Aralık tarihinde merakla beklenen bu muhteşem oyunu oynayabilirsiniz.

UNSC Spirit of Fire (Ateşin ruhu) isimli bir Halo kolonisinin başından geçen olayların konu edildiği bu yapım, Covenant ile Harvest gezegenleri arasındaki savaşa da değiniyor. 2009’da yayınlandığında hayli ses getiren Halo Wars oyununun bu yeni sürümü, özellikle eski oyunu oynayanlar tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyordu. Üst düzey grafiklerle süslenen ve daha akıcı bir FPS değeri sunmayı başaran yapım, kendine has yeni DLC’lere de sahip.

Ayrıca Microsoft, Halo Wars 2’den sinema filmi gibi bir oynanış videosu da yayınladı. Banished grubunun lideri Atriox’un göründüğü bu tanıtım filmi YouTube’da kısa sürede yüzlerce kez izlendi. Görüntülere bakılırsa gerçekten tatmin edici seviyede grafikler ve başarılı bir senaryo oyuncuları bekliyor. Özellikle çatışma sahnelerindeki kaliteli efektlere bakıp heyecanlanmamak elde değil.

Bu adrese tıklayarak Microsoft mağazası üzerinden Halo Wars 2 için ön sipariş verebilirsiniz. Xbox mağazasından satın almak içinse bu bağlantıyı takip etmeniz yeterli.

CEVAP VER