Yeni çıkan  oyununu uzun bir süredir gözünüze kestirmiş olmanıza rağmen halen daha satın alma kararını veremediyseniz, size güzel bir haberimiz var! Microsoft tarafından geliştirilen ve efsane haline gelen Halo’nun son sürümü olan , nihayet ve için demo olarak yayınlandı. Buna göre isteyen tüm Xbox One ve kullanıcıları Halo Wars 2’nin demo sürümünü cihazlarını indirip oynayabilecekler. Eğer oyunu beğenirlerse ücreti mukabilinde tüm versiyonunu satın alabilmeleri mümkün hale getirildi.

Halo evrenine ilk kez giriş yapacaklar için harika olan bu yenilik sayesinde oyunu beğendiğiniz takdirde tam sürümünü indirebilmek, böylece gereksiz yere para harcamamak artık elinizde.

Sadece bir görev yer alıyor

Halo Wars 2’nin ilk bölümü olan “Sinyal” isimli görev, demo versiyonunda oyuncuları karşılıyor. Diğer bölümleri oynamak isteyenlerin ise ücret ödemesi gerekiyor. Yapay zeka tarafından yönlendirilen Captain Cutter veya Atriox gibi canavarlarla mücadele ettiğiniz bu bölümde Blitz Firefight rolünü üstleniyorsunuz.

Bugünden itibaren geçerli olmak üzere tüm Xbox Live Gold üyeleri Xbox One konsoluna oyunun demosürümünü indirebiliyorlar. Windows 10 PC kullanıcıları ise Microsoft hesaplarıyla Mağaza uygulamasına oturum açtıkları takdirde bilgisayarlarına Halo Wars 2’yi indirebiliyorlar.

Oyunun demo sürümünü indirmek için siz de elinizi çabuk tutun. Gayet makul ücretler karşılığında Halo Wars 2’yi satın almak istiyorsanız, ilk önce demoyu oynamanızda fayda olacaktır.

CEVAP VER