Günlük hayatta kullanılabilecek ve en uygun fiyatlara temin edebileceğiniz 5 Teknolojik ürün.

Bilgisayarlar tabletler ve akıllı telefonlar. dediğimizde akla gelen ilk bunlar olsa da daha uygun hatta oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz ve kullanırken hayatımıza fayda sağlayacak teknolojik ürünlerimizde var.

20 TL altında fiyatları olan ve evlerde farklı alanlarda kullanılabilecek ürünlerin bir bölümünü aşağıda listeledik.

VR Cardboard Gözlük

20 TL ye satın alabileceğiniz en uygun sanal gerçeklik gözlüğü ile hem android hem ios cihazlarda Mağazalardan indireceğiniz yazılımlarıyla VR tecrübesi edinebilirsiniz. Fiyatları çok yüksek olsa da diğer gözlüklerine basit olarak kullanabileceğiniz CArdboard VR gözlük sadece 19.90 TL.

Xiaomi Flexible USB LED Işık

Küçük olduğuna bakmayın siz. Xiaomi Flexible USB LED ile geniş bir alanda aydınlığa sahip olabilirsiniz. Kitap okumak için kullanabileceğiniz USB LED i laptopunuzun klavye ışığı yoksa da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyatı sadece 19.90 TL dir.

Pratigo Tekli Akım Korumalı Priz

Yüksek yada düşük voltaj derdine son. Tekli akım korumalı prizimiz ile akım dalgalanmalarına yüksek veya düşük voltajlara karşı önlem alıp elektronik cihazlarınız koruyor. Bilgisayar ve cep telefonu pillerine zarar gelmesini istemiyorsanız yada televizyonunuzun bir anda bozulmasını istemiyorsanız ürünü 19.90 TL ye satın alabilirsiniz.

Earldom OTG Adaptör

MicroUSB cihazlarınıza yine Micro bir cihaz ile USB kabloları bağlamak ister misiniz? Earldom OTG Adaptör ü ile bu isteğinizi yerinize getirebilirsiniz. Bu cihazımız ile telefonlarınıza fazladan hafıza sağlayabilir çeşitli aparatları da ekleyip fazla bir yer kaplamadan kullanabilirsiniz

Pratigo Tablet ve Telefon Ekran Temizleme Seti

Kullandığımız akıllı telefonların ekranlarının parmak izinden gözükmemesinden dolayı şikayetlerinize bu ürünle son verebilirsiniz. Pratigo Talet ve Telefon Ekran Temizleme setini uygun fiyatla temin edip kullandığınız telefon ve tabletlerin kirlenmesini engellemek ve temiz bakterisiz olarak cihazlarınızı kullanmak için ürünü şiddetle tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER