ve oyunlarının yapımcısı , yepyeni projeler ile karşımızda olacak. oyunlara odaklanan yapımcı, oyunculara müjdeyi verdi.

GTA 5 ve GTA serisinin oyun dünyasındaki yerinde söz etmeye gerek bile yok.. Son zamanlarda GTA‘nın yeni oyunu hakkında hiçbir haber yapılmıyor. Bunu sebebi ise 2014 yılına kadar Rockstar’ın çıkardığı her oyunu hit haline getiren yapımcı Leslie Benzies, proje liderliğini olaylı bir şekilde bıraktı ve istifa etti.

Leslie Benzies, 3 yıl boyunca hiçbir açıklamada bulunmamıştı. Ta ki düne kadar.. Leslie Benzies, yeni bir oyun şirketi kurduğunu açıkladı. Aslında baktığımızda böyle bir adamın kurduğu oyun şirketi doğuştan bir para makinesi sayılabilir. Tüm zamanların en büyük ve en yetenekli oyun yapımcısı olarak kabul edilen Leslie Benzies‘e ortaklık teklifleri yağdı. Bunları da değerlendiren Leslie Benzies, Limited’de dahil olmak üzere 5 farklı oyun firması ile ortaklığa girişti.

gtavr

Yaptığı bu girişimi de yeni bir dünya olarak değerlendiren Leslie Benzies, yeni projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Özellikle VR alanında projeleri olduğu söylenen Leslie Benzies, ilerleyen günlerde muhteşem teknolojili oyunlar çıkarmaya hazırlanıyor.

Tabii ki VR oyunu çıkaracak olan Leslie Benzies’in şirketi olunca ve bu adamın GTA, Max Payne gibi oyunlarının projelerini yazdığını düşündüğümüzde ortaya mükemmel işler çıkacak gibi duruyor.

CEVAP VER