GTA 6 oyunu ile ilgili olarak sürpriz bazı sızıntılar elimize ulaştı. Merakla beklenen GTA 6 hakkında çıkan yeni haberleri sizlere aktarıyoruz ;

Bilindiği üzere GTA serisi günümüzde oldukça popüler bir oyun serisi ve son olarak Rockstar Games, GTA 5 oyunu ile karşımıza çıkmıştı. Ancak GTA 5 piyasaya sürüleli uzun zaman oldu ve oyuncular artık GTA 6 oyununu büyük merakla bekliyorlar. GTA 6 ile ilgili olarak da elimize bazı sürpriz sızıntılar ulaşmış durumda. Oyunun normalde çıkmasına en az iki üç yıl var gözüyle bakılıyordu ancak yaşanan ani bir gelişme ile çıkış yılı olarak 2018 gösterilmeye başlandı. Rockstar Games’in GTA 6 ile ilgili çalışmalarının olduğu bilinen bir gerçek iken 2018 haberleri kuşkusuz oyun dünyasını heyecanlandıracak.

Öte yandan GTA 6’nın sistem gereksinimleri ile ilgili olarak resmi bir açıklama olmasa bile bir sızıntı mevcut. Buna göre oyunu oynamak isteyenlerin en az  8 GB RAM’e, Gtx 760 veyahut ayarında bir AMD grafik kartına, en az i5 4460 işlemci birimine sahip olmaları gerektiği bilgisi mevcut. Yani oyunu oynamak isteyenlerin bilgisayarı gerçekten de kaliteli olmalı. Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi GTA 6 sistem gereksinimleri ile ilgili resmi bir açıklama yok yani bu sistem gereksinimleri kesin olarak verilmesede Rockstar Games’in uzun süre resmi açıklama yapmaktan kaçınacağı da bir gerçek. Yani sızıntıların son derece ciddi olduğunu ifade edebilirim ve genellikle oyun dünyasındaki bu sızıntıların doğruluk payı çok yüksek oluyor.

 

 

 

CEVAP VER