Grand Theft Auto 5, tartışmasız bir şekilde Rockstar Games tarafından geliştirilen en popüler ve en başarılı oyunların başında geliyor. Yayınlandığı günden bu yana 3 yıl geçmiş olmasına rağmen halen daha üreticisine para kazandıran oyun, sürekli olarak güncellenmeye ve yeni içeriklerle oyuncuları kendisine daha sıkı bir şekilde bağlamayı da başarıyor.

Şimdilerde ise Rockstar Games, Festive Surprise 2016 etkinliği kapsamında Grand Theft Auto 5 oyununa özel yılbaşı güncellemesi verdi. ’in Online modundada oynanabilen bu yeni güncelleme sayesinde oyuncular noel temalı kıyafetleri satın alabilmeye başladılar. Sakallı adam maskelerinden tutun, Noel baba giysilerine kadar akla gelebilecek birçok özel içerik oyundaki yerini aldı. GameSpot isimli sitede yer alan habere göre ise bir önceki Import/Export güncellenmesiyle birlikte araç satarken elde ettiğiniz gelirde 50 bin $ kadar bir artış söz konusu. Bu da Rockstar Games’in yılbaşı için oyunculara yaptığı bir diğer güzellik olarak değerlendirilebilir.

60a1353e782f15c69c59cacc3f28a3ebc6823cd8-1

Yeni arabalar da oyuna eklendi

Dahası, Rockstar Games oyuna dört yeni araba modelini de eklemiş bulunuyor. Hot Rod Christmas Ratloader, Slam Van, Massacro ve Jester isimli yeni spor arabaları artık oyuncular tarafından kullanılabiliyor. Yılbaşını devirdikten sonra da bu araçlar hala daha envanterde bulunabilecek.

Oyun içinde bulunan ve hava fişek atmak için kullanılan tabancalarla birlikte yılbaşını GTA 5 oynayarak geçirmek istiyorsanız, ücretsiz olarak verilen bu güncellemeyi bir an önce indirmeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER