oyununu satın almadan önce en azından bir kez denemek istiyorsanız, fırsat ayağınıza geldi desek yanlış olmaz.   Recon Wildlands oyununun beta kayıtları başladı.

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands sının PC, PS4 ve Xbox One platformları için 3 Şubat – 6 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenleyeceğini açıkladı.

Başvurular alınmaya başlanırken, kazananlar yarın açıklanıyor. Eğer oyunun nasıl olacağı hakkında merakınız varsa, beta adresinden yarına kadar kayıt olarak şansınızı deneyebilirsiniz. Seçilen oyuncular da üç ayrı kişiye davet yollama imkanına sahip olacak.

GHOST-RECON

Oyunun kapalı betası, yakın gelecekteki Bolivya’da geçecek. Oyuncuların Bolivya’da dağlık bölgeleri keşif etmeleri sağlanacak. Ghost rolündeki oyuncular birlikte çalışarak uyuşturucu kartelinin önemli üyelerini indirmeye ve bu suç örgütünü çökertmeye çalışacaklar. Oyun, full sürümde de olacağı gibi kapalı betada da dört kişilik işbirliği ile veya tek başına oynanabilecek. Oyuncular, kendilerine verilen görev ve işleri halledebilmek için farklı taşıtlar kullanabilecekken bunların yanı sıra taktik ve silahlar da değiştirilebilecek.

Oyunun kapalı betasına başvurmak için buraya tıklayıp bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

CEVAP VER