Piyasaya sürülmesi uzun bir zamandır beklenen, özellikle de sanal gerçeklik gözlüğü desteği ile piyasaya sürüleceği için daha da fazla merak edilen Resident Evil 7, bilindiği üzere bir süredir satışta. Oyun piyasaya sürülmeden önce o kadar fazla bekleniyordu ki piyasaya sürüldüğü andan itibaren yeni satış rekorları kıracağı tahmin ediliyordu. Ve oyun ile ilgili elimize ulaşan bilgilere göre satışları inanılmaz gidiyor !

Capcom tarafından yapılan bir açıklamada, oyunun şimdiden 3 milyon kadar dağıtıldığı ifade edildi. Bu kesinlikle çok yüksek bir rakam. Henüz tam olarak yorum yapma konusunda biraz erken olduğunu ifade eden Capcom, yinede ilk zamanlarda oyuna olan bu aşırı ilgiden çok memnun olduklarını ve bunun bu şekilde sürmesini temenni ettiklerini dile getirdi.

residentt

DEMOSU 7 MİLYONDAN FAZLA İNDİRİLMİŞTİ

Resident Evil 7 oyunu ile ilgili yapımcısının yaptığı açıklamaya göre oyun, demo sürümü piyasaya sürüldüğünde 7 milyondan fazla indirilmişti. Demodan memnuniyetin yüksek olduğu göz önünde bulundurulur ise önümüzdeki süreçte oyunun daha da fazla satacağını, satış rekorları kıracağını tahmin ediyoruz.

KORKU DOLU ANLAR YAŞAMAK İÇİN DENEYİN !

Resident Evil 7 oyunu ile ilgili şuana kadar ki izlenimimiz son derece olumlu. Yani oyun tutkunlarına oyunun bekleneni verebildiğini söyleyebilirim. Özellikle de VR ile oyunu oynadığınızda oldukça geriliyorsunuz ve oyun bu bağlamda amacına ulaşıyor.

CEVAP VER