Oyun dünyası ile ilgili sizler için eğlenceli bir liste hazırladık. Gelmiş geçmiş en gıcık oyun karakterlerini derledik.

DUCK HUNT’TAKİ O KÖPEK !

Duck Hunt oyununu oynarken hayvanların birini bile vuramadığınızda birden karşınıza çıkan köpek gülmeye başlıyordu. O köpeği hangi Atari oyuncusu unutabilir ki ?

AGE OF EMPİRES SERİSİNDEKİ KURTLAR !

Age of Empires oynarken çok büyük bir aceleyle bazı şeyleri erkenden ele geçirmek için işçilerimizi biraz uzaklara yollayabiliyorduk. İşte oralarda inşalar yapmaya çalışan işçilerimize kurtlar musallat oluyordu. Onca işimizin arasında bir de kurtlarla uğraşıyorduk. Bu kurtlar, ne zaman bir askerimizi veya işçimizi görseler saldırmadan edemiyorlardı ve vakit kaybı oluşturuyorlardı.

ANGRY BİRDS OYUNUNDA SAĞ KALAN TEK DOMUZ !

Angry Birds oynarken tüm domuzları indirdiğinizi düşünüyorsunuz fakat o da ne ? Bir domuz sağ kalmış ve başka da atış hakkınız yok. Gel de gıcık olma.

KAZUKI ITO !

Pes serisinde bir ara oldukça ünlü olan hakem Kazukı Ito, inanılmaz çabuk kırmızı kart göstermesiyle biliniyordu.

TETRİS OYUNUNDAKİ Z HARFİ !

Her yaştan hemen hemen herkes bir defa da olsa Tetris oyununu oynamıştır. Akıllı telefonlar henüz bulunmuyorken dahi Tetris oyunları son derece popülerdi hatta özel cihazlarda da oynanıyordu. Ve oyunda en gıcık şey Z harfiydi çünkü bu Z harfi genellikle oyunu kaybetmenize neden oluyordu. Özellikle tam da I harfi beklerken Z gelmesi çileden çıkartabiliyordu.

 

CEVAP VER