Gamedio kategorimizde bu hafta sizlere gelmiş geçmiş en gerçekçi grafiklere sahip üç oyunu sıralıyoruz.

Bilindiği üzere günümüzde teknoloji inanılmaz gelişti ve gelişimini sürdürmeye de devam ediyor. Artık gerçekten de gerçekçi grafiklere sahip oyunlar görüyoruz ve bu oyuncuların iştahını daha da kabartıyor. Pek çok oyuncu için grafiklerin önemi büyüktür. Benim için de gerçekçi grafik konusuna göre oyunlarda çok etkili olabiliyor. Kendinizi oyunun içinde hissetmek istediğinizde gerçekçi grafiklere sahip oyunlar imdadınıza yetişebiliyor.

Sizlere tamamen eğlence amaçlı bir liste hazırladık. İşte en gerçekçi grafiklere sahip üç oyun ;

UNCHARTED 4

Sony’nin Playstation platformuna özel olarak çıkarılan oyunlar genelde gerçekten de son derece güzel grafiklere sahip oluyor. Ancak Uncharted 4 bir başka… Uncharted 4, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen, PS 4 platformu için özel olarak üretilmiş çok kaliteli bir oyundu. Hem çevre, hem de insanlar o kadar gerçekçi gözüküyordu ki kuşkusuz oyun dünyasında yeni bir devrimi başlattı.

ASSASSİN’S CREED SYNDİCATE

Efsane Assasin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Syndicate, özellikle 4K çözünürlükte ve ultra ayarlarda muazzam gözüküyordu. Bu yüzden bu listede bu oyuna yer vermemek olmazdı.

BATTLEFİELD 1

Pek çok oyuncu tarafından uzun süre beklenen Battlefield 1, piyasaya çıkar çıkmaz sahip olduğu gerçekçi grafiklerle adeta büyüledi. Hem işlediği konu, hem de grafiklerinin kaliteli olması adeta tadından yenmez bir oyunu bizlere sundu.

 

CEVAP VER