Grand Theft Auto 5’in çok sevilen bileşeni , 2017 yılına dair yeni planlarını görücüye çıkardı. Buna göre sene içerisinde sık sık güncelleme alması planlanan oyunda birbirinden güzel akrobatik uçuşlar sergileyebileceğiniz bölümler yer alacak. Yeni oyun modlarına ve görevlerine ek olarak son model araçlar da oyuna gelecek. GTA severleri heyecanlandıran en önemli yenilik ise yasadışı silah ticareti ve yüksek güçlü askeri araç satışının da oyuna eklenecek olması.

Mart ayı içerisinde yayınlanması beklenen ilk GTA Online güncellemesiyle birlikte Rocket Voltic, Ruiner 2000 ve Blazer Aqua isimli arabalar oyundaki yerini alacak. Daha çok akrobasi yarışlarının yapıldığı bölümlerde tercih edilecek olan bu araçların yanı sıra oyuncular kendi bölümlerini oluşturabilme fırsatını da elde edecek. 2001’de yayınlanan Grand Theft Auto 3 oyununda zihinlere kazınan Infernus Classic aracının da sene içinde GTA Online’a gelmesi bekleniyor.

Silahlı arabalar da oyuna eklenecek!

GTA Online yöneticileri tarafından yapılan basın açıklamasında silahlarla ilgili görevlerin yanı sıra yeni silahlı arabaların da oyuna geleceğinin sözü verildi. Yasadışı silah ticareti yapma görevlerini de üstlenecek olan oyuncular satış yaparak para kazanabilecek. Ayrıca üzerinde minigun ve roket atar gibi güçlü silahların bulunduğu arabaları satın alabilmek de mümkün hale gelecek.

Sene içinde bu minvalde bol bol güncelleme alması beklenen GTA Online’ın yanı sıra ekibinin yeni nesil GTA 6 oyunu için çalışmalara başlaması da kuvvetle muhtemel.

CEVAP VER