Geride bıraktığımız haftada da mobil oyunlara büyük bir ilgi vardı. Peki en fazla ilgi gören oyunlar hangileriydi? İşte detaylar…

PES 2018

KONAMI’nın göz bebeği PES 2018, her ne kadar PC platformunda istediği başarıları elde edemesede mobilde çok iyi gidiyor. Oyuna çok yoğun bir ilgi var. İşin güzel tarafı oyunu mobilde ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Tabii uygulama içi satın almaların olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Crashbots

Farklı yapısı ile Crashbots, kategorisinde kendisini iyiden iyiye hissettiriyor. Geçen hafta en fazla indirilen mobil oyunlardan biriydi. Oyunda bir robotu yönetiyorsunuz. Zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Geçtiğimiz Haftanın En Popüler Mobil Uygulamalarını Açıklıyoruz

Merge Farm

Çiftçilik oyunlarını seviyorsanız Merge Farm oyunu da mobil platformda mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Gram Games’in sunduğu bu oyunda pek çok ince ayrıntı düşünülmüş ve tasarlanmış. Bize de oynamak düşüyor. Merge Farm, geçtiğimiz hafta mobil platformda en fazla oynanan oyunlardan biri oldu ve popülaritesi giderek artıyor.

SuperTuxKart

Daha önce Windows işletim sistemi için sunulan SuperTuxKart, şimdi de mobil dünyada oyuncuları ağırlıyor. Pek çok oyuncu akıllı telefonlarında bu oyunu severek oynuyor. Oyunun önümüzdeki süreçte de geleceği epey parlak gözüküyor.

Catan

Oyunun fiyatı 6.89 TL. Hikayede üç ana kahraman yer almakta.  Catan: Legend of the Sea Robbers, insanların adaya ayak basışının üzerinden 70 yıl geçtikten sonrasını anlatıyor. Oyun sahip olduğu unsurlarla geçtiğimiz hafta en fazla ilgi gören beş oyundan biri oldu.

Steam’in En Sevilen Ücretsiz Oyunlarını Sizler İçin Açıklıyoruz

CEVAP VER