Fotogrametri hususunda oldukça iddialı olan yeni oyun Get Even, son derece güzel atmosferi ve grafikleri ile sizi büyüleyecek.

Günümüzde bağımsız yapımcıların ürettiği oyunların sayısı bir hayli artmaya başladı. Bu kuşkusuz son derece sevindirici bir gelişme. Get Even isimli yeni oyun da bağımsız bir oyun ve oyun fotogrametriyi çok iyi yansıtabilen bir yapım olma özelliğine sahip. Oyunda bulunan duvarlar ve üzerindeki grafitiler tamamiyle gerçek hayattan alınıp oyuna eklenmiş. Daha önce fotogrametrinin örneğini oyunlarda çok gördük ancak fotogrametriyi, yayınlanan tanıtım  videolarına göre söyleyecek olursak en iyi yansıtan oyunun Get Even olduğunu söyleyebiliriz.

ÇOK İDDİALI GELİYOR

Get Even, korku ve gerilim tadında bir oyun ve bunu gerçekten de sahip olduğu atmosfer ile çok iyi yansıtıyor. Oyunda fotogrametri tekniği o kadar başarılı kullanılmış ki gerçekten de inanılmaz grafikler bulunuyor. Oyunun aynı zamanda en etkileyici özelliği akıllı telefonu çok iyi kombine etmiş olması… Oyunda akıllı telefonumuzu silahımıza bağlayabiliyor ve akıllı telefonumuzla nişan alarak silahımızı ateşleyebiliyoruz. Akıllı telefonumuzu DNA çözümlemek, ayak izlerini takip etmek için de kullanabiliyoruz. Aynı zamanda oyun boyunca bize telefonumuzda yer alan sesli asistan eşlik ediyor.

Get Even henüz beta aşamasında olan bir yapım. Piyasaya sürüldüğünde uygun fiyata güzel bir proje olarak karşımıza çıkacaktır diye düşünüyoruz.

Birbirinden korkunç oyunları derlediğimiz haberimizi okumak istiyorsanız tıklayınız.

CEVAP VER