26-29 Ocak tarihleri arasında  oyununun programına kayıt olarak oyunu herkesten önce oynama fırsatını elde eden şanslı kullanıcılar arasına girmek istiyorsanız, elinizi çabuk tutun!

Xbox One, PS4 ve PC oyuncuları için başlatılan bu beta programına kayıt olmak için yapmanız gereken şey çok basit. Bu adres üzerinden ’un açmış olduğu formu doldurup oyunda kontrol edeceğiniz karakterin sınıfını belirlemeniz gerekiyor: Şövalye, Samuray veya Viking. Kapalı beta süreci sona erdikten sonra seçtiğiniz karakter sınıfını değiştirebilmeniz mümkün. Bu yüzden en çok merak ettiğiniz gruba dahil olmanız tavsiye ediliyor. Aynı bölümde kapalı beta oyunu oynamak istediğiniz platformu da seçmeniz gerek.

14 Şubat tarihinde resmen satışı başlayacak olan For Honor oyunu Xbox One, PS4 ve PC platformlarında oynanabilecek.

For Honor‘un geçtiğimiz gün yayınlanan “Kırmızı patika yolu” başlıklı tanıtım videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun konusu

Ortaçağ’da geçecek olan For Honor muhteşem bir savaş oyunu deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Kılıç kontrolleri oldukça gelişmiş olan oyunda karakterinizi geliştirdikçe farklı saldırı yöntemlerini de öğrenebilmeniz mümkün. Düşman askerlerinin saldırılarını savuşturmak için blok tekniğinizi geliştirebilir, karşınızdaki karakterlere daha fazla hasar vermeye çalışabilirsiniz.

Oyunda seçtiğiniz karakter sınıflarında yüksek başarıya ulaşabilirseniz, oyunun tam sürümünü Ubisoft‘un size hediye etmesini sağlayabilirsiniz. Kapalı betaya olan ilgiyi artırmak için böyle bir karar alan dev oyun stüdyosu, belirli kullanıcılara oyunu ücretsiz dağıtacak.

CEVAP VER