For Honor oyunu 10 Ağustos 2017 tarihinden itibaren kısa bir süreliğine geçerli olmak üzere ücretsiz oluyor.

Üç boyutlu popüler savaş oyunlarından For Honor, bildiğiniz gibi piyasaya ilk sürüldüğünde çok yoğun bir ilgiyle karşılanmış, ancak daha sonradan hayal kırıklığı yaratmıştı. Çünkü oyun her ne kadar çok kaliteli bir yapım olsada online modunda ciddi sıkıntılar barındırıyordu ve bu sıkıntılar oyunun online alandaki popülerliğinin kısa sürede sona ermesine neden oldu.  Ubisoft, yaşanan problemler ile beraber ilginin giderek düşmesi üzerine yeni bir hamle geliştirdi.

10 Ağustos’tan İtibaren Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Oyunu 10 Ağustos 2017 tarihinden itibaren hem PC, hem oyun konsollarında ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ancak tabii bu ücretsiz denemenin belli bir süresi olduğunu da hemen ifade edelim. PC oyuncuları Steam üzerinden bu oyuna 10 Ağustos ile 13 Ağustos arasında sahip olabilir. 13 Ağustos’tan sonra oyunu oynamanız mümkün değil.

Oyun konsolları içinse süre biraz daha uzun. Xbox ve PlayStation konsollarında oyun 10 Ağustos’tan itibaren ücretsiz olacak ve bu 15 Ağustos’a kadar devam edecek. Yani konsol sahipleri bu oyunu PC sahiplerinden daha uzun süre ücretsiz olarak oynayabilecek.

Bakalım bu yeni hamle ile beraber Ubisoft, For Honor oyununun popülerliğini geri kazandırabilecek mi?

For Honor Ayrıntılı Sistem Gereksinimlerini İncelemek İçin Tıklayın

CEVAP VER