7 Ekim 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş ve çok sıkı oyun takip eden kitleler haricinde adını duyuramamış fakat gerçekten bunu hak eden bir oyun incelemesi ile karşınızdayım.

Minecraft oyununu herkes en azından bir kez oynamış veya birilerinde görmüştür diyerek tahmin ediyorum. Peki, piksel piksel değil de biraz daha gelişmiş fakat grafikleri Minecraft’ı andıran ve bu kadar basit olmasına rağmen korkudan oldukça fazla adrenalin hormonu salgılatacak bir oyun desem, yeterli olur mu?

Five Nights At Freddy's: Sister Location

Oyun genel itibari ile vakit ayırmanızı isteyen zor bir oyun ancak genel konuşmak gerekirse biz Türkler zoru sevdiğimiz için mi bilemem, beni içine çekti ve toplamda 9 saatlik bir oynama süresine ulaştım. -günlük 2 saat civarı- Eğer bu oyunu oynamaya ilgi duyduysanız gerilim ve korkuyu sevmeniz gerekiyor aksi takdirde başlamadan bırakırsınız. Benim gibi kendisini korkutmayı ve heyecan yaşamayı seven oyuncu arkadaşlarım için naçizane bir önerim olacaktır bu oyun. Ayrıca şu sıralar Steam’da %15 indirim ile 12 lira 75 kuruşa düşmüş durumda. Tanıtımı yapılırken şişirilmiş oyunlar yerine böyle ucuz ve kaliteli oyunları tercih etmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca ufak bir bilgi daha vermem gerekirse oyunu oynarken mutlaka az da olsa İngilizce bilginiz olmalı ki metinleri anlayabilesiniz. Azdan kastım ise yeni başlayanın bir üstü, elementary düzeyi..

Oyunu diğer Five Nights at Freddy’s ile karşılaştırdığımızda alınan zevk bakımından serinin en iyi oyunu diyebilmem mümkün.

CEVAP VER