Tüm dünyada merakla beklenen Fial Fantasy XV’in hemen öncesii anlatan ve büyüleyici görüntüleriyle izleyicilere görsel şölen yaşatan oyunun giriş videosu yayınlandı!

Resmi olarak bugün indirilmeye sunulan merakla beklenen oyunun yeni demosu Judgment Disk oyunun hayranları tarafından daha şimdiden pek çok kez yeniden bitirildi bile. Demo’nun sonunda olan özel video kullanıcıların beğenisine sunulurken oyunun açılış videosunun güzelliği izleyenlerde büyük görsel şölen yaşattı. Kingsglaive’deki görsel kalitenin tıpkısının aynısı gözler önüne serilirken videodaki görsel mükemmellik göz dolduruyor.

’nin Baba – Oğul İlişkisine Yer Veriliyor!

Square Enix’in bu videoyu sonrada kaldırıp kaldırmayacağı bilinmez ancak bu videonun izlenme fırsatı bulunmuşken oyunseverler tarafından kaçırılmaması gerekiyor Özellikler Final Fantasy XV’nin baba – oğul ilişkisine vereceği dramatik öneme alışkınsanız bu yayınlanan giriş videosu pek çok oyunseverlere çok daha fazla şeyler hissettirecektir. İşte pek çok oyunseverle birlikte izleyenlerde görsel şölen bırakacak olan video yazımızın sonunda.

CEVAP VER