kuşku yok ki No Man’s Sky oyununda en çok aranan element olarak karşımıza çıkıyor. Pekala, bu elementi nasıl bulabiliriz?

Özellikle oyunun başında oldukça aranan elementi, oyunun geri kalan kısmında da size çok yardımcı olacak. Oyunda çok büyük bir element listesi ve yine büyük bir element koleksiyonumuz mevcut. Eğer çok iyi bir oyuncu olsanız bile tüm bunları aklınızda tutmanız imkansız diye belirtsem yeteri kadar açıklamış olabileceğimi düşünüyorum. Bizim aradığımız ve belki de en çok aranan element olan Thamium9 elementi uzay giysisinin hayati sistemleri, madencilik ekipmanları ve bazı silahların tam olarak çalışması için gerekiyor ki bunların arasında en önemlisi uzay gemisinin uzayda yüksek bir hızda seyahat etmesi için gerekli Pulse Engine’nin enerji kaynağı olması..

no-mans-sky-thamium9

Thamium9 elementini bazı gezegenlerin yüzeylerinde bulabilsek de bu bizim için yeterli olmuyor maalesef.. Gezegenlerin yüzeyinde bulunsa da her oyuncu için benzersiz bir harita yaratıldığı için kimi haritalarda bu elementi elde etmek imkansıza yakın.

Asıl yöntem ise, uzayda gezerken karşımıza çıkan taşları ve enkazları geminin ana silahıyla patlatmak. Bu patlatmalardan sonra bazı elementler elde ediliyor ve çoğunluk olarak Thamium9 elementi karşımıza geliyor. Kimi zaman değişik uzay istasyonları farklı takaslar için Thamimum9 da öneriyor yani ticaret yapmadan önce istasyonları gezmekte fayda var..

CEVAP VER