FIFA 17, artık futbolcuların gerçek hayattaki kariyerlerini dahi etkiliyor gibi gözüküyor. Peki bu nasıl mümkün olabiliyor? İşte buna örnek teşkil edebilecek çok ilginç bir haberi sizlerle paylaşıyoruz.

Günümüzün en büyük futbol oyunu olan FIFA 17, bildiğiniz gibi pek çok oyuncunun hayran olduğu bir oyun. Aslında FIFA 17 artık oyun olmaktan da çıktı çünkü o kadar gerçekçi ve kaliteli bir hal söz konusu ki artık sanal dünya çok daha güçlendi diyebiliriz. Özellikle E-Sports gibi turnuvaların yaygınlaştığı düşünüldüğünde oyun dünyasını daha pek çok başarı bekliyor gibi gözüküyor. İşte buna örnek teşkil edebilecek ilginç bir gelişme daha yaşandı.

MARCELO’YU FIFA 17 SAYESİNDE MİLLİ TAKIMA DAVET EDEBİLİRLER!

Marcelo bildiğiniz gibi Beşiktaş’ta forma giyiyor ve dikkat çeken oyunculardan birisi ancak hala Brezilya Milli Takımı’nda yer almıyor. Tabii esasen Brezilya şuan da dünyanın en büyük futbol ülkelerinden birisi olduğu için bu takıma girmek pek de kolay değil. Ancak Marcelo için yeni bir kapı aralandı ve bu kapıyı aralayan da futbol medyası!

Fox Sports tarafından verilen bir haberde, Marcelo’nun muhakkak Brezilya Milli Takımı’na çağrılması gerektiği vurgulandı. Buna gerekçe olarak da oyuncunun FIFA 17 profilinin muhteşem  ilerlediği, hatta en iyi 10 Brezilyalı futbolculardan birisi olduğu belirtildi. Bu yüzden de oyuncunun kariyerinin çok parlak olduğu iddia edildi. Bu ilginç iddia karşısında bakalım şimdi neler olacak?

PES 2017 MOBİL VERSİYON BÜYÜK TEPKİLER ALIYOR

CEVAP VER