Sıradan oyunlardan sıkıldıysanız, farklı ve eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Dünyanın en büyük oyun stüdyolarından birisi olan Ubisoft, Far Cry 3: Blood Dragon’u kısa süreliğine ücretsiz olarak indirme fırsatını tüm oyunculara sundu!

30 yaşına basan oyun stüdyosu, bu gelişmeyi kutlamak için her ay belli başlı DLC veya oyunlarını ücretsiz hale getirmeye başladı. Bu ayın ücretsiz oyunu ise Far Cry 3’ün farklı bir sürümü olan Blood Dragon (Kan Ejderi) oldu.

Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bir Uplay hesabına sahip olmanız gerekiyor. Tıpkı Steam veya GOG gibi bir platform olan Uplay’de tüm Ubisoft oyunlarındaki ilerlemeleriniz ve arkadaşlarınız kayıtlı oluyor. club.ubisoft.com/ubi30%20/welcome adresinden Uplay hesabı oluşturabilir ve ücretsiz olarak bu güzel oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Blood Dragon’un farkı nedir?

1980’li yıllarda VHS filmlerini andıran Blood Dragon, bildiğimiz Far Cry 3’ün biraz daha değiştirilmiş bir sürümüdür. 2007 yılında geçen oyunda Rex Colt isimli bir subayı yönlendiriyoruz. Görevimiz ise tutsak bulunan kızları rehinelikten kurtarmak ve dünyayı ele geçirmeye çalışan canavarları engellemek. Bol bol lazer ışınlı silahları da kullanabileceğiniz oyun, eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir yapım. Ücretsiz olduğu için de denemekten zarar gelmez.

Neon ışıklı okları kullanarak dev ejderhaları öldürmeye çalışacağınız oyunda canavar kaplumbağalar da yer almış vaziyette. Şimdiden iyi eğlenceler!

CEVAP VER