Fallout 1, piyasaya sürülüşünün üzerinden 20 yıl geçmiş olmasının şerefine bugün Steam’de ücretsiz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Eğer nostaljik yapımlardan hoşlanıyorsanız Fallout 1 oyununu mutlaka oynamışsınızdır veyahut oynamadıysanız da bu kampanya ile mutlaka oynamalısınız. Popüler oyun serilerinden Fallout, ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürülen Fallout 1 ile başladı. Fallout 1 iki boyutlu bir oyun ve haliyle günümüze göre çok çok eski bir teknolojiye sahip. Eğer yeni oyunları oynamaktan bıktıysanız, farklı bir deneyim arıyorsanız Fallout 1 oyununu kaçırmayın.

Oyun bugün için ücretsiz. Steam mağazasına giderek Fallout 1 şeklinde aratın ve oyunun üzerine tıklayıp ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyin. Oyunu ekledikten sonra istediğiniz zaman yükleyip oynayabilirsiniz.

Fallout 1 Bugün İçin Steam'de Ücretsiz!

1997’den Günümüze

Fallout serisi için şu ana kadar 4 oyun çıkarıldı ve bunların ilki 1997 yılında, ikincisi 1998 yılında, üçüncüsü de 2008 yılında sunuldu. Dördüncü oyun Fallout 4 ise son çıkan oyun oldu ve Fallout serisini şahlandırdı diyebilirim. Eğer Fallout serisini en baştan anlamak istiyorsanız bile Fallout 1 sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Zira çok eski bir oyun olmasına rağmen çok fazla diyalog bulunuyor ve hikaye hakkında temelden bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Kampanyaları Takip Edin

Bu arada bu tarz kampanyalar sık sık Steam, Humble Bundle gibi platformlar tarafından gerçekleştiriliyor. Söz konusu kampanyaları sitemizden takip ederek en erken siz öğrenebilirsiniz. Zaman zaman pahalı olan oyunlar da ciddi kampanyalar ile veriliyor.

Steam Özgün Olmayan Oyunlara Karşı Büyük Önlemler Almaya Başladı

CEVAP VER