PS4 konsolunda oynayabileceğiniz birbirinden kaliteli onlarca yapım halihazırda satışa sunulmuş durumda. Ancak kısıtlı bütçeye sahipseniz, satın alacağınız oyunu titizlikle belirlemeniz gerekebilir. Size kolaylık sağlaması açısından listelenen en iyi PS4 oyunları arasından ilginizi çeken herhangi birini satın alabilirsiniz.

Uncharted 4: A Thief’s End

Konu PS4 oyunlarından açılmışken Uncharted serisinden bahsetmemek hata olurdu. “Bir Hırsızın Sonu” başlıklı bu yapım, Uncharted serisine dahil olan son oyun. Nathan Drake ismindeki genç bir maceracıyı canlandırdığımız bu yapım, Uncharted 3’ten tam 3 yıl sonra çıktı. Arada geçen süre zarfında hem grafik, hem de senaryo tarafında ciddi iyileştirmelerin yapıldığı bu oyun size eğlenceli dakikalar yaşatmaya aday.

Konusunu kısaca özetlemek gerekirse… Drake, hazinelerin peşinde koştuğu eski hayatına artık paydos vermiştir. Ancak kardeşinin davetiyle yeniden eski günlerine geri döner. Bu sefer çok daha zorlu maceralar kendisini beklemektedir.

The Witcher 3

Keşfedebileceğiniz yüzlerce ufak detayı bünyesinde barındıran bir açık dünyada geçen The Witcher 3 oyunu, kendi seçimlerinize göre şekillenen bir yapıya sahip. Sürekli olarak güncellenen ve ücretsiz iyileştirmeler alan oyun, senaryosuyla dikkat çekiyor.

Grand Theft Auto V

Anlatmaya gerek var mı? PS3 ve Xbox 360 için yayınlandıktan bir süre sonra PS4’e uyarlanan bu açık dünya oyunu, opsiyonel olarak FPS bakış açısını da bünyesinde sunuyor. Size verilen görevleri yerine getirirken çevrimiçi modu sayesinde arkadaşlarınızla ortak hareket edebilmeniz de mümkün.

CEVAP VER