Finlandiyalı ünlü oyun markalarından Remedy, bilindiği üzere korku ve gerilim tadında sunduğu kaliteli oyunlarla biliniyor. Özellikle de hikayeye son derece önem veren bir kuruluş olan Remedy, gerçekleştirdiği yeni bir röportaj ile oyun tutkunlarını heyecanlandıracak bazı açıklamalar yaptı.

remedy

YENİ OYUN İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Remedy yetkilileri, şuan da pek çok proje üzerinde çalışmalar sergilemekte. Şirket, bilindik serilerin haricinde farklı bir seri ortaya çıkarmak istiyor yani önceki çıkarmış olduğu serilerden farklı bir seri üzerinde çalışma sergiliyor. Ancak şirketin yeni oyununun isminin ne olduğuna yönelik ve nasıl bir oyun olacağına yönelik hiç bilgi yoktu. Bu bağlamda oyunun isminin Project 7 olacağı açıklandı.

ONLİNE OYUN MODUNA AĞIRLIK VERİLECEK

Project 7, online oyunculara hitap edebilecek bir oyun olacak. Senaryo modu da bulunacak olan Project 7’de daha çok online oyuncular için gerçekleştirilmiş özellikler göreceğiz. Şuan da Remedy internete bu konuyla ilgili pek sır vermesede gerçekleştirdiği röportajda sadece bazı yeni özelliklerin oyuna ekleneceğini, bu yeni özelliklerin daha önce üretilen serilerden farklı olacağı ifade edildi. Öte yandan Remedy, aynı zamanda kullanıcıların önceki oyunlardan aşina olabileceği bazı özellikler de sunacak. Oyunu oynarken eski oyunları bu sayede hatırlayabilecek, anılara dalabileceksiniz. Remedy, yeni oyununda genel olarak çok farklı elementler üzerinde duruyor ve piyasaya oldukça iddialı dönebilir.

CEVAP VER