Assassin’s Creed serisinde en fazla iz bırakan, en çok sevilen oyunları derledik. En güzel Assassin’s Creed oyunu hangisi?

Assassin’s Creed serisi bildiğiniz gibi oyun dünyasının en değerli serilerinden birisidir. Şuan da da 2017 yılının Ekim ayında piyasaya sürülecek olan yeni Assassin’s Creed oyunu büyük merakla bekleniyor. Şu ana kadar çok fazla sayıda Assassin’s Creed oyunu çıktı ve PC sürümü için çıkan üç boyutlu yapımların hepsi de AAA klasında oyunlardı. Peki bu oyunlar içerisinde en fazla iz bırakan, en fazla sevilen yapımlar hangileri oldu?

ASSASSİN’S CREED EZİO ÜÇLEMESİ

Assassin’s Creed serisinde kuşkusuz Ezio’nun yeri çok ayrı… Ezio, yönettiğimiz ana karakterlerden biriydi. Assassin’s Creed 2 oyunu ile ilk kez karşımıza çıkan Ezio, Assassin’s Creed 2 oyununda suikastçilik ile yeni tanışan genç ve acemi bir isimdi. Assassin’s Creed Brotherhood oyununda ise daha tecrübeli ve olgun bir şekilde karşımıza çıkan Ezio, son olarak da Assassin’s Creed Revelations oyununda karşımıza çıkmış, o oyunda artık Ezio’nun daha da olgun, yaş olarak ilerlemiş halini yönetmiştik. Üstelik son Ezio’lu oyun İstanbul’da geçiyordu. Daha ne olsun!

ASSASSİN’S CREED 1

Altair ilk oyunda karşımıza çıkmış, havalı, karizmatik bir suikastçi olarak dikkat çekmişti. Altair, Suriye topraklarında yaşayan yetenekli, üst rütbeli bir suikastçiydi.

ASSASSİN’S CREED BLACK FLAG

Assassin’s Creed Black Flag oyununu ve o oyunda yönettiğimiz ana karakter Edward Kenway’i her ne kadar pek çok kişi pek sevmesede ciddi bir kitle bu oyunu çok ama çok sevdi. Çünkü Assassin’s Creed Black Flag oyununda korsan gemisi sürüp pek çok gemiyi yağmalayabiliyor, okyanusta ada keşifleri yapabiliyor, su altında hazineler keşfedebiliyor, hatta hayvan bile avlayabiliyorduk. Çok özgür ve çok dolu dolu bir oyun olan Assassin’s Creed Black Flag özellikle Karayip Korsanları gibi filmleri çok seven, denize ve bir şeyler keşfetmeye karşı sempatisi olanlar için biçilmiş kaftandı.

Assassin’s Creed Origins Oynanış Videosu İçin Tıklayın

CEVAP VER