4 Kasım 2016’da çıkışını gerçekleştiren oyunda, her değişikliğin etkisini adeta hissediyorsunuz. Özellikle ayarlandığı belli olan dövüşler karşımıza çıkarken gayet eğlenceli bir oyuna adım atıyoruz.

Grafikler çok yüksek olmasa da oldukça sevimli oldukları gözümüze çarpıyor. Oyun içi diyaloglar ileri seviyede İngilizce bilmeyi gerektirecek kadar geniş ve karmaşık bir düzeneğe sahip değil. Bu da sadece İngilizce dil desteğinin olduğu oyun için ekstra bir avantaj olmuş. Hepsini keşfetmenin zor olacağı birçok silah ve zırh oyunda bulunurken, simya yapmak da o kadar zor değil ve anlaşılır düzeyde. Sürekli farklı seviyedeki düşmanların olduğu oyunda, neredeyse her düşmanın özel bir silahı var.

dungeon-rats-2

Oyun içerisindeki bombalar eğer boş anınıza gelirse sizi yerinizden sıçratabilir, o derece korkutucu ve sinir bozucu bir efekti var. Çıktığı günden beri oynadığım oyun bana her ne kadar kısa gelse de Steam kayıtlarımda 46 saat oynadığımı görünce şaşırdım. Oyunu oynarken zaman çok hızlı geçiyor ve her bölüm hemen hemen bir saate tekabül ediyor. Oyunun tadını çıkarmak için neredeyse her savaşta farklı silahlar ve saldırılar kullanmaya dikkat ettim. Her ne kadar alışılmıştan vazgeçmek zor olsa da sizin de böyle yapmanızı tavsiye ederim ki oyundan tatmin olasınız..

Müziklerin de ilgimi çekti oyunun Age of Decadence yapımcılarından çıkması da güzel olmuş. Age of Decadence tarzı mekanları oyununda da görebiliyoruz.

CEVAP VER