Merhabalar, daha öncesinde Drakensang Online ile ilgili genel bilgileri şu başlıkta paylaşmıştım.

Bu oyunu oynayan oyuncuların bilmesi gereken bilgilerden biri ise karakterin her 5 levelde bir ustalıklarını güncelleştirip güçlendirebildiğiniz. Hangi skillinizi daha çok kullanıyorsanız onu seçerek o skillinizi güçlendirmiş olursunuz. Ayrıca her level atlayışınızda da ilgili sütunu bir üste taşıyarak altta yazan ekstra özelliği kazanırsınız. Örneğin;Bilgi kısmında her level atlatıp açtığınızda ayrıca %1 hasar +%1 hp arttırmış olursunuz.

drakensang-online

Oyunda bir gruba dahil olmak için birinin size grup daveti atması gerekiyor. Eğer siz grup kurmak istiyorsanız; F tuşuna basın Oyuncu ara sekmesinden ya da arkadaş ara sekmesinden bir başkasına tıklayın ve aşağıdan da oyuncuyu gruba davet et butonuna tıklayın.

Eğer grubu siz kurduysanız sahip olduğunuz gruptan oyuncu çıkarmak içinde Grup sekmesine geçin ve oradan ilgili butona tıklayın ya da kendiniz çıkacaksanız Gruptan çık (kapı işaretine) basın. Ekranda Gruptaki karakterleri görürken Birden Grup kaybolursa telaşlanmayın. G tuşuna basmışsınızdır. G tuşu ile grubu gizleyip açabilirsiniz.

M harfine basarsanız oyun içinde bulunduğunuz haritayı görebilirsiniz. Harita üzerinde gideceğiniz yeri, görevlerin olduğu noktaları ve grubunuzdaki diğer kişilerin harita üzerindeki konumlarını kolayca görebilirsiniz.

Birisine mesaj atmak için F tuşuna basın. Oyuncu ara sekmesinden ilgili kişiye tıklayıp aşağıdan konuşma balonuna tıklarsanız yanda konuşma alanında onun ismi belirir ve istediğinizi yazarsınız.

İsmini bildiğiniz birine mesaj atmak için ise şu kodu yazıyorsunuz : /w Nick Mesaj

 

1 YORUM

CEVAP VER