Merhabalar, bu rehbere başlamadan önce sizler için Drakensang Online oyununa başlangıç için gereken bilgiler ve oyun hakkında genel bilgiler olmak üzere iki ayrı rehber hazırladığımızı ve öncelikle bunlara göz atmanızı tavsiye ettiğimi söylemeliyim.

Bu rehberde ise birçok özel ve elit eşya almak için size gerekli olan Andermant’ı nasıl daha kolay kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

drakensang-online-2

Andermant’ı çeşitli görevleri yerine getirdiğinizde ve çeşitli npcleri kestiğinizde kazanabilirsiniz. Andermant, oyundaki en değerli para birimidir ve birçok özel nesne alarak vuruş ve kalkan puanınızı yükseltebilirsiniz. Bunun yanında gerçek parayla da Andermant’ı rahatlıkla elde edebilirsiniz. Oyunun başında elde edilmesi güç olan Andermant ilerleyen seviyelerde çıkan Npclerden daha fazla ve bol miktarda düşmektedir. Oyunda sabırlı olmalısınız ve kesinlikle hile gibi illegal yollara bulaşmamanızı tavsiye ederim. Özenle oynadığınız hesabınız zamanla Andermant’ı bol güçlü bir hesap olacaktır.

Ne kadar Andermant’a sahip olduğunuzu da oyun ekranında sol üst kısımda görme imkanınız var. Şimdiden kolay gelsin diyelim.

CEVAP VER