alışık olduğumuz tarzın çok dışında bir oyun ile karşımızda mobil platformdaki atağı ile kendine bir yer edinenDragon Quest kendine uygun olandan çok daha farklı ve değişik sistemi ile bizleri selamlıyor.

Minecraft dan sonra oyun dünyasına farklı bir soluk geldi. Bloklardan oluşan bir dünya ve bunu oyun haline getiren  bir sistem haline dönüştü. Aslına bakarsanız Minecraft benzeri ya da kopyası pek çok oyun çıktı ancak hiç biri başarılı olamadı. Bunun nedeni ise oyunculara farklı birşeyler verememesiydi.  gerçek manada farklı ve büyük atılımlar yaparak bu alanda bende varım dedi ve Minecraft’a ciddi bir rakip oldu. Peki Dragon Quest Builders neden tutuldu? Kendine has bir havası var ve rol yapma ögeleri ile oyuna renk katıyor.

Dragon Quest Builders oyunu sevmek zorunda değilsiniz bu oyuna çokta düşkün olmayabilirsiniz. Ancak Minecraft tarzı oyunlar oynayanlar için kesinlikle tercih edilebilecek oyunların başında geliyor. Oynamaya başladıkça fark edeceksiniz ki oyun sizi her geçen dakika kendine bağlayacak.

CEVAP VER