25 Ekim 2016’da çıkan ve şuana kadar iki günlük süreçte adeta satış rekorları kıran bir DLC’yi inceleyeceğiz bugün.

Tabii ki öncelikle bu DLC ile oyunu oynamak için Dark Souls 3’ü satın almanız gerekiyor ve şuanda Steam’daki oyunun fiyatı 179 lira ayrıca son çıkan bu DLC’nin fiyatı da 23 lira, yüksekte olsa oyun bağımlıları için değeceğini düşündüğüm bir fiyat çıkıyor ortaya..

Öncelikle oyunu şöyle bir hatırlar ve incelersek, fiyatına göre baktığımızda olması gereken grafikler ve belkide şuana kadar ki en iyi RPG yani rol yapma oyunlarından biri olarak değerlendirilmişti çoğu mecra tarafından. Benim nezlimde de böyle anıldı uzun bir süre.

DARK SOULS™ III - Ashes of Ariandel™

Artık DLC mevzusuna dönecek olursak, evet iyi bir içeriğe sahip fakat istediği dolarları karşılar mı burası tamamiyle tartışılacak bir konu. Bu işi yapımcılar 7 ayda ortaya koydular ve açıkçası beklentiye göre aşağıda kalmış görünüyorlar. Daha önce birçok hediye edilen ücretsiz oyun oynadım ve bu da onlara benziyor. Sadece bu oyunun aşırı derecede bağımlıları gözü kapalı bu parayı verip hiç eleştiri yapmadan oynayacaklardır. Evet yeni bir mantık gelmiş oldu oyuna, PvP dediğimiz Player vs Player.. Açıkça söylemek gerekirse ben tam olarak ortadayım çıkan bu güncelleme paketi ile ilgili.

İyi desem, eski hatıralar kabullenmiyor, kötü desem yine hatıralar kabullenmeyecek bu firmaya çamur atılmış olacak.
Oynayış videolarını izleyin ve ona göre almaya karar verin diyebilirim sadece..

CEVAP VER