Farming Simulator 2017 – İnceleme

Farming Simulator 2017 – İnceleme

0
1140

Farming Simulator’un 2017 versiyonu 25 Ekim 2016 günü Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirmişti. Üstelik bu kez Türk oyuncuların rağbeti ön planda tutularak oyunda Türkçe dil desteğinin de bulunması ince bir ayrıntı olarak gözlere çarpıyor. Ancak oyunun Türkçe sürümü yalnızca PC ve MAC sürümlerinde mevcut. Yani şuanlık diğer oyun platformlarında Türkçe oynama imkanımız yok. Ayrıca konsollara modlama özelliği de geliyor bu sene.

Kısaca Farming Simulator kendini bayaa geliştirmiş diyebiliriz. Bu sene çıkarılan oyunumuzda diğer senelere nazaran daha fazla lisanslı marka var. Aynı zamanda bu markaların 300’e yakın aracı ve ekipmanı da lisanslı otomatik olarak. Oyunun mobil sürümünün bu sene çıkmayacağı ve seneye 2018’de mobil versiyonunun yayınlanacağı duyuruldu.

farming-simulator-2017

Şuan Steam’dan 100 liraya satışa çıkan oyunu eğer 1 Kasım’dan önce alırsanız ön sipariş verenler ile eşit bazı ödüllere de sahip olabileceksiniz. Bu arada görev sisteminden biraz bahsetmek gerekirse, kesinlikle zorlaştığını söyleyebiliriz. Özellikle yapay işçi zekasının gelişmesi görevlerin zorlaşmasına ve uğraş gerektirmesine neden olmuş. Yapay zekalı işçiye aldığınız görevleri veya onun haricinden görevler verebiliyorsunuz, bu yönden biraz karışık bir sistem fakat kurcaladıkça bir raya oturuyor.

Aynı zamanda oyunu yeni bir haritada oynayacağız alışılmışın dışında. Bu da Goldcrest Vadisi.. Kuzey Amerika’nın Goldcrest Vadisinden ismini alan haritada tam olarak bu vadi üzerinde işlere koyulacağız.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY