En son 2011 yılında çıkan Dirt 3 oyunu, ’ın oyuncuların beğenisine sunduğu muhteşem bir ralli oyunuydu. Ancak aradan geçen süre zarfında grafik ve oyun teknolojileri baş döndürücü bir hızla gelişti. Dirt 3 oyunu da eski popülerliğini yavaş yavaş kaybetti. Neyse ki 6 yıllık uzun bir aranın ardından isimli oyun stüdyosu ’ün çıkacağı tarihi kesin olarak açıkladı!

İşte oyunun çıkacağı tarih!

Şirketten yapılan resmî açıklamaya göre Dirt 4 oyunu 9 Haziran 2017 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak. Bu yeni off road oyununda hız yapabileceğiniz toplam 5 farklı bölge olacak: Avustralya, Michigan, İspanya, İsveç ve Wales.

Önceki Dirt serisi oyunların aksine Dirt 4’te “Senin bölümün” isminde yeni bir özellik de yer alacak. Bu özelliği açan oyuncular, çeşitli parametreleri belirledikten sonra özgün olarak kendi bölümlerini oluşturabilecekler. Ayrıca her Dirt oyununda olduğu için geleneksel hale gelen kariyer moduna ek olarak çevrimiçi çok oyunculu oyun deneyimi de oyunculara sunulacak. Liderlik sıralaması da tüm platformlarda geçerli olacak.

Videosu paylaşıldı

Evet, henüz Haziran ayına çok var. Oyunun çıkış tarihine günbegün yaklaşırken Dirt’in YouTube hesabından paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Her ne kadar oyun içinden bir video olmasa da ne kadar etkileyici bir grafik kalitesinin biz oyuncuları beklediğini daha iyi anlayabiliyoruz. Umarız Dirt 4 yayınlandığı tarihten itibaren yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarır.

CEVAP VER